Styczeń 9, 2008

Nie jest to pytanie “być albo nie być”. Prezydent-elekt, Pan Lee Myung-Bak, Pan Lee Hoi-Chang oraz poprzednia przewodnicząca Wielkiej Partii Narodowej [GNP] (Hannara) Pani Park Geun-Hye.

Przed Pałacem Prezydenckim Roh Moo-Hyuna i centralą przestępczości i Ban Ki-Moona.

W jakim celu Partię Republikańską nazwali oni Partią Komunistyczną oraz prosili mnie, abym opuścił St. Zjedn., podczas gdy, w tym samym czasie zagrażali bezpieczeństwu mojej rodziny po to, aby powstrzymać mnie od sprzeciwiania się przestępczej działalności prezydenta Kima,?

Manipulator przyczepiał Republikanom etykietę “Partii Komunistycznej”, a wszystkim z Ameryki – etykietę komunistów. Ten hałaśliwy spekulant połączył się z innymi Koreańczykami, wśród których, muszę odnotować dwóch ludzi — pierwszy z nich, sam będący manipulatorem, a drugi to Popeye II — który pracował razem ze swoim partnerem-dyplomatą w Buford Highway. Ci dwaj agenci byli wśród grupy Koreańczyków, którzy wystąpili z pomysłem, aby pomóc mi w czasie mojego strajku głodowego.

Czy powinienem wywnioskować z tego, że owi agenci wymyślili nowe zastosowanie dla słowa “komunista”?

Gdy byłem studentem sklasyfikowali mnie jako nastawionego pro-Jeolla i pro-Kim Il-Sunga, antyamerykańskiego komunistę. Grozili mi a nawet próbowali mnie zamordować w Seulu. Faktycznie, ciągle używali przeciwko mnie przemocy, na wszelkie sposoby próbowali mi zaszkodzić i wyrządzić krzywdę, stwarzając zawsze pozory, że to był wypadek. Zostałem zraniony, ale nie umarłem. Oni — grupa powiązana z Patriotą II — wiedziała, że doznałem ciężkich obrażeń. [Organizowana była również próba, aby mnie zabić niedaleko bramy głównej Uniwersytetu. Później w Brukseli odnalazłem pewnych agentów, którzy wiedzieli o tym ataku. Wielce prawdopodobne jest, że w tym czynie przestępczym w centrum śródmieścia Brukseli — terroryzmie biologicznym —uczestniczył Don Q (poplecznik Joshuy), osoba, która nakłaniała mnie, abym poszedł w to miejsce docelowe. Była to osoba w przebraniu szczerze oddanego wierze chrześcijanina, biegle mówiąca po angielsku. (Był to jego maska). Ale okazało się, że był on jednym z popleczników Patrioty II. Jeden z jego kompanów-agentów powiedział mi, że znał wielu prominentnych Amerykanów w Korei, a zrobił to w sposób, który przypomniał mi o kłamstwach Sturgeona, który — jako sposób grożenia mi – próbował wmówić mi, abym uwierzył, że pracował dla CIA.]

Obywatele muszą zrozumieć, jakie są ich intencje, gdy próbują oni mieszać republikanizm z komunizmem — a republikanina z komunistą — w ich usiłowaniu w jasny sposób, dokonania manipulacji i uprawiania terroryzmu politycznego. [Jest to po prostu jeden przykład, który wyjaśnia ich bardzo wyrafinowaną, finezyjną przestępczość, tę samą, którą zaprezentowali, gdy stosownie do swoich potrzeb, napiętnowali mnie, jako nastawionego pro-Kim Il-Sunga komunistę, oraz jako proamerykańskiego skrajnego prawicowca. Gdy usiłowali zamordować mnie, jako skrajnego prawicowca, użyli chińskich agentów – terrorystów w zakresie terroru biologicznego. Gdy nazwali mnie nastawionym pro-Kim Il-Sunga, antyamerykańskim komunistą, próbowali użyć sił zbrojnych NATO i St. Zjedn. w bazie wojskowej NATO w Mons. Odwołują się często do dyplomacji czterech głównych mocarstw. Sprawia to, że zastanawiam się nad naturą ich własnej dyplomacji.]

Powinniśmy bardzo uważać na tych agentów, którzy utożsamiają obywatela z antyrządowym działaczem oraz na tych, którzy krzywdzą swoje ofiary tylko po to, aby wykonać swoją pracę i oraz pokazać swoje zalety — nazywając siebie patriotami. To samo ostrzeżenie dotyczy Duńczyka, który zagrażał mojemu życiu, po zdemaskowaniu skoordynowanego aktu terroru biologicznego Koreańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej [KCIA] i Chińczyków. Był to tym kimś, kto powiedział, że jest duńskim patriotą. Zastanawiam się, jakiego rodzaju prawdziwym patriotą jest on w rzeczywistości. [Zdarzyło się to przed moim wyjazdem z Atlanty.]

Owi agenci powiązani z obrotem nielegalnymi lekami (narkotykami) i przemytem diamentów, wykorzystywanym do wspierania ich przynoszącego zyski biznesu (interesu) — poprzez działalność przestępczej. Ośmielili się nawet napiętnować bezsilnego obywatela, jako działacza antyrządowego, jako komunistę oraz jako skrajnego prawicowca — wszystko to we współpracy z dyplomatami. Faktycznie, to prowadzą oni inne dwa inne rodzaje działalności przestępczej. Rozpoczynając od przestępstw pospolitych, dochodzą oni potem do skrajności w organizowaniu represji politycznych i terroryzmu. W pomysłowy sposób połączyli dwa w jedno — te same osoby, które są odpowiedzialne za te obydwa rodzaje działalności przestępczej.
Prędzej czy później, dostarczyliby oni dalszych szczegółów swojej działalności przestępczej i ujawnili swoją tożsamość — często zalecając, aby “więcej jeść” lub “robić pieniądze po to, żeby żyć.” Propagowali oni ideę, że świat w którym żyjemy opiera się na tej korupcji. Nie zawahali się oni też — nawet przed Pałacem Prezydenckim pod zwierzchnictwem Prezydenta Roh Moo-Hyuna — głośno propagować swoje żałosne usprawiedliwienie, że aby zarobić na życie, trzeba było źle postępować.

Zachowanie, odnośnie którego poplecznicy Prezydenta Kim Dae-Junga udawali, aby uczynić je podstawą do obwiniania amerykańskich Republikanów o to, iż tamci są komunistami, pochodziło z ich własnego wzoru konsekwentnego postępowania. Jeden ze współpracowników Prezydenta Kim Dae-Junga powiedział mi — gdy mi groził — że nie mieliby nic przeciw zastosowaniu owej metody — aby zaszkodzić i zabijać oraz, że ich jedynym zmartwieniem były ostateczne wyniki, które uzyskiwali. Dodał on, że wszystko — prawo i sprawiedliwość — w czasie wojny zostaje zawieszone.

Było to w rzeczy samej polityczne pomysły Prezydenta Kima, które zostały podniesione do rangi podstawy sposobu zachowania się terrorystów.

Gdy oni ośmielają się nazywać Partię Republikańską, Partią Komunistyczną oraz gdy amerykańscy Republikanie wybierani są jako komuniści, dopiero wtedy Prezydent Kom może udawać, że jest propagatorem praw człowieka.

Prezydent Kim Dae-Jung broni się mówiąc, że owi dyrektorzy KCIA są dobrymi ludźmi, oni łapią komunistów; w międzyczasie w trakcie szczytu z Kim Jong-Ilem, dał on drogie kosztowne prezenty i pieniądze Kim Jong-Ilowi — który opowiada się za ideami komunistycznymi. Napiętnował on obywatela, który jest przeciw Kim Jong-Ilowi, oraz próbował potajemnie porwać i zamordować obywatela, którego ma obowiązek chronić. Praktyka złej polityki terroru stała się naturalnym — prawnym i zyskownym działaniem — dla Ministra Han Seung-Soo, Ban Ki-Moon oraz Ambasadora Yang Sung-Chula.

Bardzo zadziwiające, te żyjące stwory, które pracowały po pod zwierzchnictwem Patrioty II po to, aby wpajać te złe słowa w celu dystansowania się od St. Zjedn. i zrażania do tego kraju oraz do różnych amerykańskich elementów etycznych, do dziś prowadziły przyjemne życie w St. Zjedn. To wyjaśnia, w jaki oto sposób przyczepiają oni niewłaściwe etykiety komunizmu oraz skrajnej prawicy, klasyfikując nowe ofiary wówczas, gdy uznają za stosowne to uczynić.

Podwładni Ban Ki Moona, którzy pracowali pod zwierzchnictwem Prezydenta Kima Dae-Junga, aż do ostatniej chwili ciągle napiętnowali mnie, jako komunistę oraz jako skrajnego prawicowca. [Pozwolą Państwo, że podkreślę, iż agresja ta trwa do dzisiaj w Seulu]. Podobnie próbowali oni, aby nazistowskie idee i dogmaty zakorzeniły się w moim umyśle.

Pewni agenci próbowali wpoić nazistowskie idee oraz nazistowską filozofię osobom, które stanowiły cel ich zabiegów. Wciąż nie mogę zrozumieć, dlaczego próbowali zaszczepić we mnie myśli i doktryny, które sprzyjały wybuchowi II wojny światowej działały na rzecz II wojny światowej i jej barbarzyństwa. Dlaczego owi agenci ciągle próbowali uczynić ze mnie sympatyka nazistów? [Sekretarz Generalny ONZ Ban Ki-Moon oraz President Kim powinni by natychmiast na to odpowiedzieć!]

Używają oni wyrażenia “ofiara całopalna”, odnosząc się do morderstwa i pozbycia się ciała obywatela, który został napiętnowany jako komunista lub jako skrajny prawicowiec. Teraz policjanci w Seulu dopuszczają się po wściekłych torturach, grożenia śmiercią mówiąc “droga do krematorium”.

Oni podali do publicznej wiadomości, że ja jestem antyamerykańskim komunistą, nastawionym pro-Kim Il-Sunga. Doradzili mi, abym nie jechał do USA — ponieważ St. Zjedn. nie są właściwym miejscem dla Koreańczyków.

[Stąd, tak samo powinno być dla Ban Ki-Moon i Han Seung-Soo, rzeczywiście nie jest to doskonałe i odpowiednie miejsce do tego, aby mnie porwać i zamordować. [Oni próbowali mnie zwabić w takie miejsca, jak Sydney, Australia. Być może, Prezydent Kim Dae-Jung sądzi, że St. Zjedn. nie są dobrym miejscem do tego, aby mnie porwać i zamordować. W ten sam sposób myśleć muszą również, Ban i Han — po prostu podobnie jak Jeon i Park Young-Sam. Oni próbowali mnie zlikwidować, gdy na kilka dni odwiedziłem Brukselę (Bruksela, Unia Europejska, 2001).]

Park i dyplomata Nho Gil-Sang pracowali z attache wojskowym ambasady w zakresie obrony narodowej, Lee Seung-Sunem. [Rząd wysłał attache wojskowego Lee, aby ten uczestniczył w operacji pokojowej ONZ (PKO). Jest to ni mniej ni więcej, jak tylko subtelna przykrywka.] Oni obaj robili wszystko, co było w ich mocy, aby przekonać przy użyciu chytrych słów, po prostu tak jak agent, o którym wspomniałem wcześniej — ten, który przyłączył się do grupy Koreańczyków, którzy chcieli mi pomóc w czasie, gdy prowadziłem wielki strajk głodowy w Norcross w stanie Georgia.

Ostatecznie zamiast Jeona wysłani zostali poplecznik oraz dyplomata po to, aby porozmawiać ze mną z Ministerstwa Spaw Zagranicznych, pod kontrolą Bana i Ministra Han Seung-Soo. [W kwietniu 2001 r. Han Seung-Soo został wyznaczony na Ministra Spraw Zagranicznych Republiki Korei. We wrześniu 2001 r. został on wybrany na Przewodniczącego Zgromadzenia Ogólnego Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ban Ki-Moon został wybrany szefa personelu do obsługi Zgromadzenia Ogólnego wtedy, gdy przewodniczącym był Prezydent Han Seung-Soo.] Jest to ważne po to, aby starannie rozważyć znaczenie wizyty Jeona i Patrioty I, a dokładnie dlatego, że ci dwaj bandyci byli zazwyczaj tymi, którzy dopuszczali się grożenia mi śmiercią oraz próbowali mnie zabić i zranić.

Gdy nazywali kogoś skrajnym prawicowcem lub komunistą, czynili to na pewno w tym celu, aby go pognębić a następnie traktować jako „osobę mało znaczącą”. Aby w pełni zrozumieć naturę demokracji oraz prawa człowieka, o których oni mówią,. Zapamiętajmy znaczenie określenia „osoba mało znacząca” Pewien przestępca — gdy nie udało mu się porwać i zlikwidować mnie — używał w kościele wszelkiego rodzaju słów obraźliwych, aby podkreślić to, że ja niewiele znaczę. Dał wyraz swojego gniewu zarówno w tym, że nie przebierał w słowach jak i w tym, że były to słowa porażające. Teraz marionetki Prezydenta Kima okazują w różnoraki sposób, swoją pogardę i groźby.

Działalność terrorystyczna była prowadzona przeciwko obywatelowi, przy współpracy z agentami zagranicznymi Ban Ki-Moona. Dumnie wspominają oni o korzyściach finansowych, uzyskanych dzięki swoim aktom terroru, włączając w to użycie zarazków w akcie terroru w Brukseli.

[Policjanci Prezydenta Roh, którzy stosowali wobec mnie przemoc — całe mnóstwo aktów przemocy — obecnie fabrykując fałszywe oskarżenie, nakładają na mnie sankcje w postaci kary grzywny, oskarżając mnie o agresję, której się nie dopuściłem.

A tak naprawdę zdarzyło się to, że zostałem zaatakowany od tyłu przez dwóch policjantów. Aby ukryć swoje złe postępowanie, zniszczyli oni kamerę. Otrzymałem zawiadomienie z sądu informujące mnie, iż muszę zapłacić około 700 $, lub pójdę do więzienia. Jest to ten rodzaj sprawiedliwości, z którą wszyscy musimy stanąć twarzą w twarz.

Dla nich jest to jasne, że to ja muszę być napastnikiem oraz to, że jeśli nie zapłacę grzywny, to zostanę uwięziony na dwa tygodnie. Oto jak ofiara przemocy policji — osoba, która ocalała ze sponsorowanych przez państwo czynów zastraszania — cierpi teraz z powodu represji, pod pretekstem wprowadzania w życie, przestrzegania prawa — wprowadzania w życie, które oni sami kontrolują, a dokładnie, dokonywanego przez tych samych agentów, którzy ciągle podtrzymują atakowanie mnie przez ich złe moce!—. Jest to sprawiedliwość skorumpowana, która ułatwia sponsorowany przez państwo terroryzm i tuszowanie tej przestępczej działalności (8-go stycznia, 2008 r.). Oni często mówią, że oszczędność/pieniądze są dla nich wszystkim. Oni przecież nie zawahali się, aby mi grozić, celem zapobieżenia ujawnieniu prawdy zawartej w pliku wideo, który ocalał przy ich wysiłkach, aby zniszczyć go. Znowu grozili podpaleniem. Dodali, że zostanę poważnie ukarany. Ważne jest przypomnienie tego, że oni przeprowadzili już ataki podpalania (14-go stycznia, 2008 r.).]

Najważniejszą rzeczą dla tych terrorystów jest odniesienie korzyści finansowej. Aby uzyskać przychód pieniężny, oni zbliżają się do ludzi stosując bardzo przebiegłą, okrutną taktykę.

Aby uzyskać korzyść finansową, stosownie do okoliczności, wybierają jedną z wielu dostępnych opcji do wyboru, bądź to utożsamiając bezsilnego obywatela — jedynie cel polowania — jako komunistę lub jako skrajnego prawicowca, bądź to popełniając przestępstwa, takie jak dokonanie sabotażu [niszcząc systematycznie pewne produkty, takie jak komputery osobiste (PC)], dokonując podpaleń lub dopuszczając się innej przestępczej działalność.

Przed wyborami w 2007 r. wielu agentów dopuściło się grożenia mnie i mojej rodzinie. Było to dość dziwne, że wiadomość z grożeniem śmiercią Lee Myung-Bakowi została doręczona do mnie. Nie mogłem tego zrozumieć. Wiadomość o grożeniu śmiercią takiemu prominentnemu politykowi jest doręczana do mnie! Był to z pewnością sposób, w jaki skrywano rzeczywisty cel. Co kryło się za takimi słowami grożącymi Lee, wypowiadanymi i puszczanymi w obieg przez agentów KCIA? Zaczęli oni działać bardzo dziwnie i powodować doręczanie innym osobom, manipulujących gróźb słownych przeciw burmistrzowi Lee — który aktualnie jest prezydentem-elektem. Miałem być obecny na spotkaniu, na którym świętowano wprowadzenie Lee na urząd burmistrza Seulu, w ośrodku kultury Saejong — tuż obok budynku Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Oni wiedzieli, że ja tam byłem — wówczas gdy, śpiewała gdy Patty Kim, jako część oficjalnego programu oraz gdy agenci zebrali się wokół mnie w czasie ceremonii wprowadzania Lee na urząd. Gdy impreza dobiegła końca, odpoczywałem na krótko, w znajdującym się obok barku kawowym. Kilku agentów zebrało się wokół mnie, rozmawiając głośno o konserwatyzmie. Chciano, żebym to wszystko słyszał. Zastanawiali się, dlaczego w o obecnych czasach występuje konserwatyzm. W jakim celu im używali tych słów? Tych słów, które objaśniają bardzo dobrze dzisiejszą sytuację.

Dwóch polityków — Lee i Park Geun-Hye — agenci KCIA obierali sobie często za cel ataków i politycy ci byli atakowani ukrytymi przedmiotami.

[Muszę położyć nacisk na to, że oni napiętnowali mnie jako przychylnie nastawionego do Kim Jon –Ila, antyamerykańskiego antykomunistę w wielu krajach za granicą i społecznościach. Jak również to, że Jeon — który był kapelanem armii — groził mi wewnątrz kościoła i próbował mnie namówić, abym zmienił moje idee, polityczne na idee Prezydent Kima — idee, które odbiegały od zapatrywań partii politycznej Hannara, do której należy prezydent-elekt Lee Myung-Bak. Były kapelan Jeon wywierając na siłę presję, abym zmienił swój sposób myślenia wspomniał, że uczestniczył we wspólnych ćwiczeniach wojskowych pomiędzy Koreą i St. Zjedn. Jeon próbował namówić mnie, abym zmienił swoje idee, pomysły polityczne, upierając się w swej uwadze przy tym, że w świecie jest za duże odchylenie na prawo. Z miejsca mu odmówiłem. Był to moment monstrualny.

W tym czasie, gdy byłem ciągle pod groźbą porwania i zamordowania mnie, dyplomata Nho Gil-Sang próbował w kościele również zmienić moje idee polityczne, na idee lewicowca. Z miejsca dałem odpór tym próbom prezbitera Nho. Obie te okropne próby zdarzyły się wewnątrz tego samego kościoła.]

W czasie mojego strajku głodowego jeden z agentów poradził mi, abym opuścił St. Zjedn. Był on wśród tych obdarzonych dobrym sercem osób ze społeczności koreańskiej, które przyszły, aby mi pomóc. Później odkryłem przypadkowo, że jeden z odwiedzających gości był blisko poplecznika pracującego z konsulem, który uprzednio w przebiegły sposób, dopuścił się grożenia mi śmiercią Norcross. Gdy na kilka dni przeniosłem się do Brukseli, agenci pod kontrolą Han Seung-Soo (oraz Ban Ki-Moona) próbowali mnie zabić w kościele bez wahania.

W Atlancie, owi przestępcy dopuścili się groźby, ubranej w formę rady. Jej istota była taka, “Nie ufajcie amerykańskim Republikanom, ponieważ to są prawdziwi komuniści!” A czy oni są demokratami? Agenci wiedzieli o moim opracowaniu studialnym odnośnie technologii kseno -transplantacji — badaniach naukowych, włączając w to niektóre idee oraz powiązaną z tym tematem politykę Clintona. [Moje studium obejmowało również uregulowania, przepisy prawne, konsekwencje dla społeczeństwa i skutki dotyczące technologii przeszczepiania organów na całym świecie.] Oni byli ewidentnie wrogo nastawieni do mojego opracowania studialnego, chociaż próbowali zdobyć egzemplarz tego opracowania.

Była to jedynie osoba studiująca technologię dokonywania przeszczepów, organów zwierząt do organizmu człowieka (kseno - transplantacja ), ale mimo to Prezydent Kim użył mnie jako swojego poświęcenia ofiary — ofiary całopalnej — do swojej świetlanej polityki wobec Kim Jong-IIa.

W tym złośliwym spisku, wdrożonym przez Ban Ki-Moona — aktualnego Sekretarza Generalnego ONZ — wraz z Shin Kuhnem i Han Seung-Soo zostałem się ofiarą całopalną Prezydenta Kima, celem porwania, morderstwa, terroryzmu biologicznego i korupcji (posuwając się do skrajności tak, iż podstawiali oni kobietę i proponowali w sposób przebiegły rekompensatę finansową). Dla tych niezgodnych z prawem motywów politycznych, wybrany zostałem jako będący przeciw Kimowi Jong-Ilowi, skrajny proamerykański prawicowiec oraz jako komunista. Oczywiście oni mają niezbędną władzę do tego, aby napiętnować każdego jako komunistę lub jako skrajnego prawicowca, w celu zaspokojenia swoich potrzeb politycznych i finansowych w zakresie “ofiar całopalnych” — jak nazywają swoje ofiary —.

Tak więc musiałem iść i stać przed Pałacem Prezydenckim i Ministerstwem Spraw Zagranicznych oraz żądać, aby skończono z terroryzmem politycznym, wdrażanym przez wiceministra Ban Ki-Moona — który jest aktualnym Sekretarzem Generalnym ONZ. Była to również podstawa ich dyplomacji odnoszącej się do czterech głównych mocarstw. Jeśli chcemy mieć piękny kraj, to absolutnie konieczną jest, aby powstrzymać tych gangsterów.

Będę z Prezydentem Lee Myung-Bakem, który popiera i stoi na straży podstawowej filozofii i zasad Wielkiej Partii Narodowej [Grand National Party] (Hannara, GNP), partii, której idei i priorytetów broniłem nawet w tych trudnych czasach, gdy stałem w obliczu grożenia mi śmiercią i podejmowanych prób zamordowania mnie.

W dalszym ciągu będę oczekiwał zakończenia i wyeliminowania we właściwy sposób, wszelkich przestępstw politycznych oraz tej zgubnej kultury, która dziś niszczy obywateli.

HAHN, Soo

Seoul, Korea

080127_31